با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

 با توجه به شیوع بیماری کرونا و اینکه مراجعات حضوری به مطب ها و مشاوران محدود شده است، نیاز به بستری آنلاین برای مشاوره گرفتن و دریافت برنامه غذایی امری اجتناب ناپذیر هست.

یکی از سوالاتی که مطرح می شود :

که چه نوع رژیمی و از کجا گرفته شود که مطمئن و دارای پشتیبانی باشد ؟!

شما با استفاده از بستر های آنلاین مهیا شده مثل وب سایت های که دارای نماد اعتماد الکترونیک می باشند می توانید بدون نیاز به مراجعه حضوری از خدمات مشاوره های  آنلاین  به صورت امن و مطمئن استفاده کنید.

یکی از مهم ترین مسائلی که برای استفاده از خدمات آنلاین مشاوره باید مد نظر قرار بدین این هست که فردی که به شما برنامه غذایی و مشاوره می دهد باید حتما کارشناس تغذیه، کارشناسی ارشد تغذیه یا متخصص تغذیه باشد، یعنی شماره نظام پزشکی داشته باشد، شما می توانید با مراجعه به سایت نظام پزشکی با وارد کردن کد نظام پزشکی مشاور از صحت اطلاعات وی اطمینان حاصل کنید.

شما چقدر به سوابق مشاور تغذیه خود اطمینان دارید؟

شما چقدر به اصولی بودن رژیم غذاییتون اطمینان دارد ؟

 

یکی دیگر از ویژگی های مهمی که یک مشاوره ی آنلاین باید داشته باشد: پاسخگویی مناسب به سوالات شما که در طول اجرای برنامه غذایی براتون بوجود می آید، کاربر باید بتواند سوالات پیش آمده که در طول دوره برایش بوجود آمده است را از مشاور خودش بپرسد تا بتواند بهترین بازدهی را از برنامه غذایی خود داشته باشد.

سوالاتی مثل اینکه در طول دوره ی استفاده از رژیم غذایی دچار خستگی، بی حوصلی یا کمبود انرژی شده یا اینکه مسافرتی براش به وجود اومده و روتین غذا خوردنش تغییر کرده و با غذاهای جدید روبرو شده یا اینکه انگیزه و شوق و اشتیاقش را از دست داده یا هر سوال دیگری در این زمینه را از مشاور خود بپرسد تا بتواند عملکرد و کارایی بهتری داشته باشد.

یک مشاور تغذیه باید چه خصوصیاتی داشته باشد ؟ 

 

یک مشاور تغذیه علاوه بر ارائه برنامه غذایی مخصوص فرد، باید به عنوان یک حامی و مربی تا انتهای برنامه ی غذایی فرد را راهنمایی کند، این کار مستلزم ایجاد بستر و زیرساخت های آنلاین و در دسترس می باشد که ما در ایت نت این امکان را فراهم کرده ایم که فرد بتواند علاوه بر تناسب اندام خود، با راهنمایی های مشاوران در طول دوره، دانش و آگاهی تغذیه ای نیز به دست آورد و الگوهای غذایی و عادات غذایی و سبک زندگی اش را تغییر دهد.

موضوع مهمی دیگه ای  که در اینجا مطرح می شود که باید آن را لحاظ کنید: مسائل ذهنی و روحی و روانی هست، زمانی که شما از لحاظ ذهنی دچار درگیری هایی مثل: ترس، اضطراب، استرس و نگرانی هستید نمی توانید عملکرد خوبی در هیچ کدام از جنبه های زندگی تون داشته باشید چه برسد به رعایت برنامه ی غذایی و تغییر سبک زندگی تون!

وقتی آرامش ندارید، وقتی عزت نفس ندارید، وقتی خودتون را دوست ندارید، نمی تونید به رژیم غذایی خودتون پایبند باشید و عمل کنید.

وجود یک روانشناس در طول دوره برنامه غذایی می تواند کمک شایانی به کنترل ذهن و مسائل ذهنی پیش آمده کند. که در ایت نت این امکان به راحتی فراهم شده تا شما بتوانید به صورت امن و مطمئن با مشاور و روانشناس بالینی در ارتباط باشید.

توضیحات خانم لیدا رامین در خصوص شرایط یک رژیم آنلاین استاندارد

 

ما در ایت نت این بستر را فراهم کرده ایم که بتوانید از این خدمات آنلاین استفاده کنید .
شما می توانید علاوه بر داشتن مشاور تغذیه از داشتن مشاور و روانشناس نیز بهره ببرید.

 

از لینک زیر می توانید به صفحه مشاوره خانم لیدا رامین دسترسی پیدا کنید و از خدمات مشاوره ایشان استفاده کنید.
صفحه مشاور خانم لیدا رامین
با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

یک نوشیدنی برای سم زدایی بدن

مقاله قبلی

خواص کیک هویج دارچین و گردو

مقاله بعدی

شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید

نظرات

پاسخ دهید

بیشتر در رژیم غذایی