ارتباط با ما

هر آنچه باید از ایت نت بدانید !ایت نت از 3 بخش :

تشکیل شده است که به شرح هر قسمت می پردازیم.  

مشاوره آنلاین

کاربر بعد از عضویت در ایت نت و خرید دوره برنامه غذایی می تواند از خدمات مشاوره آنلاین تغذیه استفاده کند . ابتدا یک آنالیز کلی از وضعیت فرد به عمل می آید و سپس پرونده وی برای مشاوره اولیه در اختیار یکی از مشاورین تغذیه ایت نت ( که توسط فرد انتخاب شده است ) قرار می گیرد. طی این فرایند محاسبه انرژی و کالری مورد نیاز روزانه کاربر توسط مشاور صورت می گیرد، بیماری ها و داروهای مصرفی و حتی ذائقه و آلرژی های کاربر لحاظ می شود.

هر هفته مشاور تغذیه پیشرفت و شرایط وی را بررسی می کند و در صورت نیاز برنامه غذایی کاربر را کمی تغییر می دهد. البته مشاور به کاربر در هفته اول و دوم گاهی به پنج یا شش بار هم می رسد که با کاربر تماس بگیرد تا آموزش های لازم به تدریج به وی داده شود.

مخاطب ما برای رژیم گرفتن و رسیدن به اندام ایده آل به ما مراجعه می کند یا گاهی با بیماری هایی مثل دیابت و کبد چرب مواجه است. برای رسیدن به هر کدام از این اهداف نیاز به زمان است، نیاز به برنامه ریزی است. دنبال یک تاثیر بلند مدت و همیشگی هستیم تا لایف استایل و سبک زندگی فرد را اصلاح کنیم. شروع برنامه رژیم غذایی شاید با یک تلفن 10 دقیقه ای شکل بگیرد، ولی مشاور تغذیه حدود نیم ساعت وقت می گذارد تا برنامه رژیم غذایی مناسب را برای کاربر طراحی کند.

بعد از آن چند روز نیاز است تا مشترک با برنامه رژیم غذایی و نوع غذاها آشنا شود، در عین حال مشاور نکات کوچک ولی بسیاری مهمی را اندک اندک به کاربر آموزش می دهد. یک مطلب دیگر هم این است که فردی که می خواهد برنامه غذایی منظم داشته باشد باید مقید به انجام تمام نکات مشاور شود و مثل وحی منزل بپذیرد. (تعهد داشته باشد)

در کنار مشاور تغذیه ، روانشاس تغذیه و روانشناس بالینی حضور دارند که در صورت لزوم و انتخاب کاربر در کنار وی تا انتهای دوره با وی هستند و آموزش های لازم برای آمادگی روحی و ذهنی به کاربر داده می شود . لازم به ذکر هست که هر فرد نیاز دارد که آگاهی های استانداردی در حوزه های ذهنی و جسمی دریافت کند ، که بتواند زندگی سالم تر و شادتر همراه با پیشرفت را تجربه کند.

در حال حاضر دوره های 1 ماه تغذیه و مکمل در پنل کاربری وجود دارد که با ورود به قسمت پنل کاربری و دریافت رژیم می توانید از آن استفاده کنید.

با این اوصاف فکر میکنم که ایت نت ساده ترین، موثرترین و در عین حال به صرفه ترین روش تغذیه ای است.به نوعی یک سرمایه گذاری بلند مدت در سلامت خودتان با هزینه ای بسیار معقول انجام می دهید.

محصولات سالم و رژیمی ایت نت

   در این قسمت که تیم ایت نت هدف اصلی را کیفیت قرار داده است می توانید محصولات سالم و رژیمی متناسب با سلیقه و نیاز خود انتخاب و سفارش دهید.
   شما در ایت نت به محصولاتی چون :
  • محصولات مخصوص کودکان
  • محصولات سالم و رژیمی
  • میوه آرایی و سفره آرایی
  • پک های پذیرایی
  • کیک و شیرینی
  • انواع فینگر فود

می توانید دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر هست که تمام محصولات توسط آشپزهای خانگی مورد تایید ایت نت تولید می شوند ، بدین صورت که هر بخش از محصولات توسط یک آشپز با تجربه با رعایت کامل اصول بهداشتی تولید می شوند ، هر کدام از آشپزهای خانگی ایت نت دارای کارت بهداشت سلامت می باشند که ناظرین ایت نت به صورت سرزده محیط و وسایل آشپزخانه ، آشپز را بررسی می نمایند. انتخاب آشپزها توسط ایت نت دارای قوانین و استاندارهای مهمی از قبیل داشتن کارت بهداشت سلامت ، نداشتن افراد سالمند در خانه ، بزرگ بودن محیط آشپزخانه و سرامیک بودن آن ، به طوری که به آسانی بتوان محیط را نظافت و تمیز کرد و ...... می باشد . لازم به ذکر هست که رضایت مشتریان ایت نت دلیل بر اثبات این اصول و استاندارهای لازم هست.

   ایت نت سامانه سفارش پک های پذیرایی که در شیراز به صورت گسترده فعالیت خود را از مهر ماه 1398 شروع کرده است.
   شما در ایت نت می توانید سفارش هایی برای مجالس خود به صورت شخصی سازی یا آماده انتخاب کرده و سفارش دهید.
   در ایت نت امکان سفارش انواع فینگرفود های متنوع به صورت خانگی و رستورانی وجود دارد.
   مهم ترین اولویت ایت نت کیفیت در کنار قیمت مناسب و رضایتمندی مشتری می باشد.
   ما در ایت نت با ساخت شبکه ای از تامین کنندگان فرصتی را برای اشتغال زایی افراد جامعه مهیا کرده ایم .
   وب سایت ایت نت دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد و دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است.
   ایت نت با ارائه طیف گسترده ای از غذاها تلاش می کند تا نیازهای متفاوت کاربران را برآورده سازد. ارائه قیمت های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت عالی هدف اصلی ایت نت می باشد. ایت نت با درک اهمیت این موضوع برای کاربران خود، با به کارگیری نهایت توان برای دست یابی به این هدف تلاش می کند.
   لازم به ذکر است که وب سایت ایت نت در حال حاضر فقط در شهر شیراز فعال است.
   برای دریافت راهنمایی بیشتر، میتوانید سوالات متداول را مطالعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.